Elimineer firewalls

Bescherm uw bedrijf met cloud-gebaseerde beveiliging

Vanwege de overgang naar cloud maar ook het beheer van een steeds meer verspreid personeelsbestand, het is nu belangrijker dan ooit om gebruikers, apps en gegevens te beveiligen zonder afbreuk te doen aan de productiviteit en ‘digitale ervaring’ van werknemers, klanten, externen en partners. IPknowledge elimineert de complexiteit en de kosten van het onderhouden van firewalls en andere hardware-gebaseerde beveiligingsapparatuur. In plaats daarvan migreren wij uw zakelijke beveiligingsinfrastructuur naar een uniforme security-as-a-service, geleverd vanuit de cloud. Net als uw gebruikers op de bedrijfslocaties, geniet elke externe of mobiele gebruiker bescherming tegen alle bedreigingen op elke locatie ter wereld, voor elke applicatie, web service, PaaS en SaaS.

Bescherm uw bedrijf
met cloud-gebaseerde beveiliging
Elimineer firewalls

Elimineer firewalls

Met IPknowledge brengt u door de kracht van cloud uw bedrijfsbeveiliging naar een hoger plan. Op deze manier geniet uw bedrijf het voordeel van geharde en state-of-the-art cyber protectie die eveneens flexibel, schaalbaar, toekomstvast en kosteneffectief is. Door slim gebruik van de kracht van cloud kan dat allemaal tegelijkertijd!

Veilige toegang tot alle applicaties, overal, vanaf elk apparaat. Simpel.

Bescherming op basis van cloud

Wat is Security as a Service?

Lees hier hoe uw organisatie eenvoudig bescherming op bedrijfsniveau verkrijgt, zonder firewalls!

DOWNLOAD WHITEPAPER

Elimineer firewalls

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *