Vacatures bij IPknowledge

We are ambitious and deliver on our promise:
“we grow together”.

Over IPknowledge

De missie van IPknowledge is om ondernemingen te ‘bevrijden’ van de Telco-lock-in. We ontzorgen IT-managers en hun teams door operationele rompslomp rond netwerk- en beveiligingsinfrastructuur weg te nemen, terwijl ze de volledige controle behouden.

Onze specialiteit is het leveren van op internet gebaseerde connectiviteit en cloud-native beveiliging, as a Service.
Met het doel een wereldleider te worden in de snelgroeiende (meerdere miljarden) SASE SD-WAN-markt, is klanttevredenheid van cruciaal belang.
We zijn volop aan het opschalen en hebben daarom een ​​hands-on ‘doener’-mentaliteit nodig. We doen er alles aan om de beloften aan onze klanten na te komen. Passie voor het leveren van uitmuntendheid door persoonlijke en loopbaangroei.

Kies uw nieuwe baan

Jr. Customer Success Manager
Service Operations Manager
Jr. Account Manager
Network Engineer