Nieuwe vestigingen aansluiten

Ongeacht waar u gevestigd bent, wij regelen alles!

Hoge snelheid connectiviteit is de levensader geworden van elk modern bedrijf. IPknowledge verbindt uw wereldwijde sites bij voorkeur met lokale internetlijnen. Wij zijn onafhankelijk en bieden het gecombineerde bereik en de capaciteit van alle beschikbare Internet Service Providers (ISP’s) en Telecom Operators, in plaats van slechts een enkel netwerk. Ongeacht waar u gevestigd bent, wij regelen alles rondom uw internettoegang: Van sourcing, contractering en installatie tot configuratie, beheer, monitoring en facturatie.

Nieuwe vestigingen aansluiten

Nieuwe vestigingen aansluiten
Indien u dat wenst biedt IPknowledge tevens een SD-WAN oplossing om ervoor te zorgen dat uw applicaties in cloud en datacenter altijd snel en veilig bereikbaar zijn voor uw eindgebruikers. Ongeacht of u uw eigen SD-WAN beheert, of deze aan u wordt geleverd door een andere Service Provider, of door ons, IPknowledge levert de beste internet underlay-connectiviteit als een managed service. U zult profiteren van een verbeterde gebruikerservaring, hogere uptime en prestaties, en lagere kosten. Wereldwijd, snel, flexibel, veilig. Zo kunt u genieten van gemoedsrust.

Eenvoudig uitbreiden zonder problemen

Citaten van onze klanten


Rob Verheijen, IT Manager Europe @ Mainfreight logistics

‘IPknowledge is easy to deal with and brings Mainfreight connectivity across Europe in a seamless and standard way… ‘

Manfred Voss, Manager IT Infrastructure International @ Darling Ingredients

‘Many of our plants produce 24 hours per day. When I joined as IT Infrastructure Manager we had already selected another partner for SD-WAN. We asked IPknowledge to provide us with managed Internet access, as this is very important to our business and its continuity. … The main reason I am satisfied with IPknowledge is because I know I can trust them…. By contrast, I have noticed that incumbent Telecommunications Operators often display the mindset/attitude of a monopolist, which is too rigid to suit our needs. Often they are also very expensive…. For my IT department they are a good fit, as we are now more agile, and we can focus on serving our business better. IPknowledge delivers the internet connectivity that we need.”

Hoe kan je het bedrijf het beste digitaal koppelen aan alle vestigingen?

Download de whitepaper voor uitleg van alle opties!

DOWNLOAD WHITEPAPER

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *