ROI van Cato ’s SASE Cloud

— Report

 

Voordat Cato Networks werd gebruikt worstelden de organisaties, welke in het rapport werden geïnterviewd, met het beheer van beveiligings- & netwerkdiensten, toegewijde teams voor VPN, -internet, -WAN, etc.
Om de kosten, risico’s en voordelen die met deze investering gepaard gaan beter te begrijpen, interviewde Forrester vijf organisaties die inmiddels de diensten van Cato Networks gebruiken. Voor de doeleinden van deze studie verzamelde Forrester de ervaringen van de geïnterviewden en combineerde de resultaten in een rapport.
Het doel van dit onderzoek is om lezers meer inzicht te geven over de potentiële positieve financiële impact van Cato Networks op hun organisatie.

Download dit rapport (Engels) door hieronder je gegevens achter te laten.

The Forrester Report: TEI