Migrating to SASE SD-WAN

Dit whitepaper gaat over een succesvolle WAN-transformatie
SASE wordt gedefinieerd door Gartner en levert een architectonische transformatie van bedrijfsnetwerken en beveiliging. SASE stelt IT in staat om een ​​geconvergeerde, flexibele en aanpasbare service te bieden aan het digitale bedrijf. SASE levert connectiviteit met hoge doorvoer en eenvoudig te beheren en uniforme netwerkbeveiliging. Dit verlaagt de kosten, complexiteit en risico’s van het ondersteunen van het bedrijf in een dynamische omgeving.
De meeste SASE-leveranciers ondersteunen een geleidelijk migratieproces, waarbij een SASE-platform naast verouderde netwerken en beveiligingsproducten kan bestaan, totdat ze volledig met pensioen gaan. Dit betekent uiteindelijk dat u al beschikbaar budget voor uw SASE-migratie kunt toewijzen, in plaats van te proberen nieuwe budgetbronnen te vinden.
Wat de aanpak ook is, de migratie naar SASE is een langetermijnproject dat een grondige planning vereist. Deze whitepaper kan als praktische gids dienen.

NL-Form: Migrating to SASE SD-WAN