Geen zorgen over het bedrijfsnetwerk?

Dat is NETWORK-AS-A-SERVICE!

Network as a Service

Bij Network as a Service leveren wij uw wereldwijde bedrijfsnetwerk als dienst. Feitelijk een volledig beheerd en beveiligd SD-WAN, waar u geen omkijken meer naar heeft. Wij leveren dit voor een vast bedrag per maand, zonder verrassingen. Dus alle kosten zijn Opex, waardoor maximale flexibiliteit ontstaat.

De ‘platinum’ variant van Network as a Service komt neer op volledige outsourcing van uw netwerk infrastructuur. Hierbij ontzorgt IPknowledge u volledig, en nemen wij alle werk uit handen, zonder dat u de controle verliest. IPknowledge faciliteert de verbindingen, hardware, software inclusief configuratie, 24×7 (applicatie performance) monitoring, beheer en beveiliging van uw netwerk infrastructuur. Vanaf het uitvoeren van wijzigingen tot aan detectie, response en het mitigeren van netwerk en security incidenten. Wij zorgen ervoor dat uw netwerk altijd in topconditie is en klaar voor uw business activiteiten, wereldwijd.

Network as a service

Waarom Network as a Service?

IPknowledge gaat verder waar de traditionele Telecom Operator (Telco) ophoudt. Wij worden niet gehinderd door het bezit van -soms verouderde- fysieke infrastructuur, systemen en processen. Zo kunnen wij ons volledig richten op het orkestreren van netwerk service componenten, naar uw wensen en eisen. Dit is hoe we een continue, snelle en veilige netwerkservice verzorgen. Zodat al uw eindgebruikers kunnen genieten van een superieure en veilige digitale ervaring.

10 voordelen die we bieden

 • Een krachtig, wendbaar en toch robuust nextgen (applicatie bewust) netwerk met centrale controle en beveiliging
 • Continue beschikbaarheid, prestaties en beveiliging van alle applicaties en workloads in uw bedrijf
 • Vervang dure en trage MPLS netwerken
 • Geen Firewalls, Routers, en WAN-Op apparaten meer nodig. Hierdoor elimineert u naast hardware tevens netwerkbeheer activiteiten
 • 24/7 Service Garantie vanuit ons Digital Performance Center in Amsterdam
 • Vlotte integratie van nieuwe bedrijfslocaties, gebruikersgroepen, derde partijen en accommodatie van andere verzoeken van de business
 • Klaar voor de cloud: moeiteloze integratie van en migratie naar in de cloud gehoste platforms (PaaS) en applicaties (SaaS) wanneer u er klaar voor bent
 • Profiteer van betaalbare internet lijnen. Met meer bandbreedte genieten uw eindgebruikers van snelle digitale prestaties
 • Benut de rekenkracht en beschikbaarheid van Cloud voor een maximaal beveiligingsniveau van uw bedrijf
 • U behoudt volledig inzicht en maximale controle maar creëert tijd voor de digitale transformatie van uw business

Uw complete infrastructuur eenvoudig verbonden

De voordelen van IPknowledge:

 • Single Point of Contact
 • 24x7 monitoring en beheer door professionals
 • Maandelijkse vaste kosten

Download the brochure IPknowledge Network as a Services

Dit whitepaper gaat dieper in op wat SASE is: een architectuur transformatie van bedrijfsnetwerken en -beveiliging. Dit stelt IT-teams in staat om digitale bedrijfsprocessen allesomvattend, flexibel en aanpasbaar te ondersteunen.

DOWNLOAD BROCHURE

Onze technologie partners