Veilig werken op afstand.
Zonder compromissen
Dankzij SASE

VRAAG VRIJBLIJVEND ADVIES AAN

Thuiswerken: al uw gebruikers veilig verbonden

Uw remote gebruikers buiten kantoor zijn veilig verbonden, waar ook ter wereld. Met behulp van client VPN of clientless browser toegang (SDP, Software Defined Perimeter) maken deze gebruikers verbinding. Of het nu gaat om laptops, tablets, en smartphones, uw remote gebruikers worden automatisch verbonden met het dichtstbijzijnde cloud knooppunt.

Altijd veilig verbonden
ook buiten kantoor

Het verkeer van deze externe gebruikers wordt hierdoor volledig geïnspecteerd door de SASE cyber-beveiliging, waardoor gebruikers overal ter wereld worden beschermd, zonder compromissen. Ook mensen die thuiswerken kunnen veilig uw netwerk op. Tevens worden alle netwerk hindernissen weggenomen: alle verkeer gaat rechtstreeks, zonder omweg.

Werken op afstand

Het terughalen van data verkeer via een centrale firewall of “VPN concentrator” is niet langer nodig (backhaul of ‘hair pinning’). De digitale performance voor uw remote medewerker wordt zodoende alleen begrensd door de snelheid van zijn/haar lokale Internetverbinding. Omdat er geen netwerk hardware meer is in uw datacenter, voorkomt u de beheerslast  en bijkomende rompslomp. Op deze manier worden alle datastromen optimaal en veilig gerouteerd, of het nu gaat om bedrijfsapplicaties in uw Datacenter (“on-premise”) of in de Cloud.

Altijd veilig verbonden – ook buiten kantoor

Welke nadeel heeft edge SD-WAN

Ondanks vele voordelen zijn er ook valkuilen van SDWAN. Dit artikel richt zich hierop.

DOWNLOAD WHITEPAPER