Koppel aan een Cloud Datacenter

We weten wat we willen – veilige, betaalbare en voorspelbare toegang tot cloud-datacenters vanaf elke locatie of geografie. Noch MPLS, noch het openbare internet kan ons dat bieden. Het ene is te duur en te rigide, het andere te onvoorspelbaar en onveilig.  Maar wat als we MPLS zouden kunnen vervangen of uitbreiden met een betaalbare wereldwijde bedrijfsbackbone die:

  • • alle sites, cloud resources en mobiele gebruikers verbindt
  • • directe cloud-datacenterconnectiviteit biedt
  • • een einde maakt aan de onvoorspelbaarheid van internet
  • • beveiligingsfuncties in het netwerk convergeert

Dit whitepaper beschrijft hoe u aan uw cloudconnectiviteitseisen kunt voldoen en de beperkingen van MPLS of het internet kunt overwinnen.

NL-Form: connect cloud datacenter