Migratie naar cloud (SaaS/PaaS adoptie)

Migratie naar cloud (SaaS/PaaS adoptie)

Het gebruik van cloud neemt steeds meer toe: Microsoft Office 365, Microsoft Teams, SharePoint, Zoom, Workday, Salesforce, ServiceNow, SharePoint, Box, enz. Tevens nemen de verwachtingen ten aanzien van digitale performance toe. Werknemers verwachten bedrijfsapplicaties te kunnen gebruiken alsof ze thuis Netflix aan het kijken zijn.

De overstap naar SaaS en PaaS stelt echter nieuwe eisen aan uw IT-infrastructuur. De eenvoudigste aanpassing is het rechtstreeks aansluiten van uw bedrijfslocaties op het internet: ‘local internet breakout’. Als uw vestigingen eenmaal zijn gekoppeld aan het internet, dan zullen deze internetverbindingen ook beveiligd moeten worden.

IPknowledge lost al deze uitdagingen op door het leveren van internetverbindingen, SD-WAN, en enterprise-grade beveiliging obv SASE cloud architectuur. Wij verbinden uw eindgebruikers, partners (derden) en bedrijfsapplicaties op elke gewenste manier, ongeacht hun locatie. Zonder verlies van zichtbaarheid, veiligheid en controle. Zo wordt uw digitale transformatie een stuk eenvoudiger!

Het aanmaken en beveiligen van een virtuele site in een PaaS zoals Microsoft Azure is net zo eenvoudig: achter een SD-WAN virtual edge appliance is uw cloud tenant volledig beveiligd, en een integraal onderdeel van uw WAN. Door gebruik van een wereldwijde SLA-gegarandeerde backbone, wordt ‘mid-mile’ (internationaal)  transport van uw dataverkeer gegarandeerd. Optimale routering, waarbij het grillige publieke internet vermeden wordt. 

Omdat u vrij bent van beperkingen en werkzaamheden die door uw netwerk worden opgelegd, kunt u uw IT-resources inzetten voor de digitale transformatie van uw bedrijf.

Hoe kan cloudnetworking organisaties verbeteren?

Download de whitepaper voor uitleg over alle voordelen van de cloud!

DOWNLOAD WHITEPAPER

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://nativewptheme.net/thirty_seventh/wp-content/uploads/2017/04/bg-slider.png);background-size: initial;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}